ספא בחד נס והסביבה
סנן לפי:
ספא קפה ושוקולד
ספא קפה ושוקלד
טל' : 050-2371096
שוקולד, המתוק הנצחי שאנחנו כל כך אוהבים לטרוף. קפה. המשקה שרובנו פשוט מכורים אליו ולא יכולים בלי לפתוח את היום בלי ספל קפה ריחני וחם. אבל האם חשבתם פעם מה עוד אפשר לעשות עם שוקולד וקפה ?, למרוח אותם על העור למשל ולהשתמש בהם כבסיס לעיסוי לחידושו של העור, לבריאותו ולמראהו. ספא קפה ושוקולד במרכז הכפרי בני יהודה שבדרום הגולן, מזמין אתכם לחוויית ספא פרטית מיוחדת במינה. ספא המושתת כולו על ערכי הבריאות של השוקולד והקפה, וכן על היחס האישי.

 

 

כל אדם חולם לעוף. כל אדם חולם לצוף. כל אדם חולם על תחושה שמיימית עילאית, שחצייה גוף וחצייה נשמה. כל אדם זקוק למגע ולרוך. כל אדם זקוק לחופש. כל אדם זקוק לזמן מנוחה ומחשבה. זה הזמן של ספא בחד נס.

כאן, ביישוב התיירותי חד נס שבגולן, בתווך שבין מתלול הירדן ההררי לפתחת הכנרת, התחושה הזו מוגשמת. זה מתחיל בהתרגשות שבבחירת צימרים בחד נס וגם ספא בחד נס, בנסיעה עד ליישוב, הסיור הראשון בחצר ובצימר, העמידה הנרגשת מול הנוף.

מרגע לרגע נפערות העיניים בתדהמה ונעצמות מעצמן לשאלה האם בחלום מדובר, או במציאות יפה מכל חלום.

כשהגעתם עד הנה הבאתם עמכם את הגוף הסחוט ממרוץ השגרה, את מאגרי האנרגיה שהתרוקנו זה מכבר, את העייפות והשרירים התפוסים.

אם הגעתם עד הנה, מגיע לכם לקחת פסק זמן שכולו חידוש. מגיע לגוף שלכם פאוזה מעמל הסחיבה, מגיע לו שתקשיבו לו ולשפתו. הוא מדבר אליכם ואומר": " הבאתי אתכם עד לכאן "בחתיכה אחת", עכשיו, ספא בחד נס"...

הוא יודע על מה הוא מדבר, הגוף שלכם. גם הוא חש ברפיון הנעים שירד עליכם סוף סוף, גם הוא נכנס לאווירה, גם הוא טס עכשיו בדמיונו בנתיב הירדן ההררי, נח בצילה של חורשת האיקליפטוס ונושם את ריח המלוח על המים.

ספא בחד נס מהווה כמו תמיד, הזדמנות מצוינת להכיר לו תודה ולפנק אותו. נופי הפרא הללו שאין כמותם בישראל ובעולם כולו, הם תפאורה מושלמת לפינוק, שכולו ידיים אמונות ולב חש.

ברבים מהצימרים ספא בחד נס הכולל לרוב ג'קוזי ספא, סאונה וחדר טיפולים שבו ניתנים מגוון עיסויים מפנקים בהזמנה ובתיאום מראש. אולם לצד מתקני הספא הפרטיים של צימרים בחד נס, ישנם אתרי ספא בחד נס והסביבה המציעים חוויית ספא מדהימה. ספא קפה ושוקולד בבני יהודה, ספא אתנחתא בקיבוץ אפיק, ספא שוקולד בבני יהודה, ספא במושב אניעם ואתרי ספא נוספים.

והרי איש אפשר שלא להיסחף את עוצמתו של הגולן. מרחבי הפרא נוגעים בנשמה ומארגנים בגוף הרקדה ( ממש כך ) וכשהגוף רוקד, מצב הרוח משתפר פלאים ומאגרי הכוחות מתמלאים מחדש.

בכל חופשה מחדש. ספא בחד נס והסביבה. ליהנות מכל היתרונות.