כתבות | טיולי ג’יפים סוף הדרך
לכתבות נוספות
סוף הדרך
טיולי ג’יפים סוף הדרך | 30.8.2015

 

המונח "סוף הדרך" הלך והשתרש בשפה העברית בהפוך על הפוך. במקום המסר המקורי של שתי המילים, הפך המונח למשהו המתאר חוויה מיוחדת במינה הצופנת בעקבותיה ציפייה לפעם הבאה.

 

ככה זה בדיוק בחברת טיולי השטח סוף הדרך במושב הדתי אבני אית"ן בדרומה של רמת הגולן. החברה המנוהלת בידי שי כלאף, מדריך טיולים ומורה דרך מוסמך בעל ניסיון רב, משמשת אבן דרך למטיילים שמחפשים חוויה קצת אחרת והרבה יותר איכותית, מלהיבה ומרגשת.

 

כשאתם מטיילים עם סוף הדרך, אתם בידיים הכי טובות שיש. צוות החברה ילווה אתכם בבחירת מסלולי הטיול ויארגן עבורכם את הטיול המושלם על כל פרטיו ומרכיביו.

 

רמת הגולן היא חבל הארץ המתוייר והמטוייל ביותר בישראל ובכל זאת, בטיולי סוף הדרך זה נראה אחרת לגמרי.

את הגולן צריך להכיר לעומק. האדמה הוולקנית השחורה ראתה הרבה ויודעת לספר, אם רק מקשיבים לה. היסטוריה יהודית במלוא תפארתה, נתיבי מורשת קרב ותפארת, חקלאות והתיישבות, טבע ומרחבים, מים ורוח, אדמה ואש.

 

נדמה שאין טוב יותר להכיר את מרחביה הפתוחים ופינותיה הנסתרות של רמת הגולן, מאשר להצטרף לאחד מטיולי חברת סוף הדרך הממוקמת באבני אית"ן. על קצה המזלג נספר לכם על טיולי אופניים, טיולי עששיות ליליים, טיולים רגליים מודרכים, ארוחות שטח מפנקות, ימי כיף וסדנאות גיבוש.

 

הפעם בחרנו לשתף אתכם בחוויית שטח אחרת. טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים ותומקארים בנהיגה עצמית של חברת סוף הדרך כמובן.

 

טיולי ג'יפים מתבצעים במסלולים מקסימים בלב מרחבי הטבע הפראי של רמת הגולן, הוואדיות העמוקים, תילי הבזלת, נתיבי קרבות צה"ל במלחמת ששת הימים ובמלחמת יום הכיפורים, שדות הגד"ש המוריקים, האנדרטאות המספרות את סיפורי הגבורה של הלוחמים, שרידי ההתיישבות היהודית המפוארת בתקופת התלמוד ושרידיה של העיר גמלא שעמדה בגבורה אל מול לגיונות צבא רומי.

 

הטיולים מיועדים לבעלי רישיון נהיגה בתוקף ומותנים במעבר תדריך בטיחות והסברים על השטח ובמעבר תרגול שליטה בכלים.

 

קיץ, סתיו, חורף ואביב, יוצאים לשטח טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים  ורכבי תומקאר סוף הדרך. בקיץ טיולים רטובים בנחלים, בחורף מעברי בוץ ושלג, באביב טיולי פריחה ובסתיו טיולי שלכת רומנטיים.

ואם תשמעו אנשים משוחחים על טיול שהיה כדבריהם, "סוף הדרך", תדעו למה הם מתכוונים ותוכלו גם אתם לבוא לטייל, לחוות ולהתרגש. סוף הדרך זה כאן, בגולן, ליד היישוב התיירותי חד נס.

לאתר