כתבות | רוכבי הירדן לגולן בדהרה
לכתבות נוספות
רוכבי הירדן
רוכבי הירדן לגולן בדהרה | 30.8.2015

זה ככה כשאתה מחובר בכל מאודך לשטח, למרחבים, לזרימת המים בערוץ הירדן ההררי, לנקישות פרסתיו של הסוס הבוטשות באדמה בציפייה לצאת לדרך.

רוכבי הירדן מזמינים אתכם להכיר את ארץ ישראל היפה והחולמת. לעלות על גבות הסוסים השקטים והמאולפים, להביט מגבוה על המרחבים הפתוחים ולצאת לדרך בדהרה קלה.

רוכבי הירדן משלבים היכרות עמוקה עם הטבע ובעלי החיים, עם זמן איכות קסום ומרגש לזוגות רומנטיים, למשפחות עם ילדים, לקבוצות מאורגנות, ארגונים וועדי עובדים. רכיבה על סוסים היא שלווה וסוערת בו בזמן. שקטה ומלהיבה. סוחפת ורוגעת. ברגע שמתחברים, דוהרים קדימה. גם לדהור על סוס זה כמו להיות ירדן.

טיולי סוסים רוכבי הירדן מיועדים לזוגות, למשפחות ולקבוצות הנופשים במגוון צימרים בחד נס ומחפשים אטרקציות בחד נס והסביבה. למי שקצת חוששים נאמר שאין צורך בניסיון קודם ברכיבה על סוסים. כל מה שצריך זה אהבה לבעלי חיים, קצת ביטחון עצמי, ודרייב שמוביל אתכם קדימה לעבר אתגרים ומקומות חדשים.

בצוותא עם המדריכים המנוסים של רוכבי הירדן נרכב במסלולי טבע יפהפיים לאורכו של ערוץ הירדן ההררי וצפון הכנרת, נעלה לתצפיות משגעות בנקודות גובה שונות, נצפה בבעלי חיים רבים בסביבתם הטבעית ואפילו נעצור להדליק מדורה קטנה ולבשל קפה ריחני ותה צמחים ארומאטי עם צמחי תבלין הגדלים בשטח.

המשתתפים בטיולי סוסים רוכבי הירדן בחד נס זוכים להתאמה אישית של הסוס לרוכב, לתדריך מקיף על כללי רכיבה נכונה והסברים מפורטים על מסלול הטיול.

בנוסף מציעה חברת רוכבי הירדן, בין אטרקציות בחד נס והסביבה, טיולי סוסים רומנטיים לזוגות בשעת שקיעה, בשילוב ארוחה זוגית בפינת חמד בטבע, טיולי סוסים ייחודיים בירדן, הכוללים עיסויים וטיפולי ספא בשטח, מידי מטפלים מקצועיים ומנוסים, ( מתנה נפלאה להצעות נישואין, לימי נישואין ולימי הולדת.

לחוגגים אירועים מיוחדים, הצעות נישואין מקוריות עם כתובות אש, נרות חול ועוד.

 

למשפחות עם ילדים המחפשות אטרקציות בחד נס והסביבה למשפחות ולילדים, רכיבה מרגשת ומהנה על סוסי פוני.

רוכבי הירדן. אטרקציות בחד נס והסביבה. שלושים שניות סוס !

לאתר