כתבות | מסלולי טיול באיזור חד נס
לכתבות נוספות
מסלולי טיול
מסלולי טיול באיזור חד נס | 12.9.2012

רמת הגולן היא גן עדן לא רק למי מחובבי הטבע אשר יעקמו את האף אם תציעו להם לינה בצימרים אלא למי שאהבת הטבע שלהם אינה סותרת את אהבת הנוחות והפינוק, שמענה לה ניתן בעשרות הצימרים הנפלאים של חד נס.
נעים להשכים אל בוקר טוב שמתחיל בארוחה טובה בתוך צימר מרהיב בחד נס ולצאת ממנו, שבעים ומלאי מרץ, לטיולים קסומים בסביבת חד נס ובכל רחבי הגולן.
 

חובבי טיולים ייהנו ממסלולים מגוונים, באין ספור אתרים: נחל זוויתן עליון ( מומלץ  ביותר למשפחות עם ילדים), נחל זוויתן תחתון, חירבת עין נשוט, אלוני הבשן ( ובעיקר "הר חזק" המרהיב), נחל דליות, נחל אל-על, נחל נמרוד מצפה אופיר (ממנו נשקף נוף עוצר נשימה),  שרידי היישוב הישן בקצרין, שפרח בתקופת המשנה והתלמוד בכלל ושרידיו של בית הכנסת היהודי בפרט, מפל גמלא, הבניאס, נחל משושים, הר אודם ועוד.


על-מנת ליהנות מטיולים בסביבת היישוב חד נס מומלץ להסתייע במדריך טיולים מוסמך, אשר יחסוך מכם את הצורך להשפיל את העיניים לעיתים תכופות אל המפות או להרימן ולאמצן בניסיון לקרוא שלטים. החיסכון בזמן, במאמץ ובצורך לשאול עוברים ושבים יפנה לכם זמן איכות ליהנות מכל מה שהטבע מציע למטיילים בסביבת חד נס בשפע ובנדיבות.

המלצה חמה ומיוחדת מוענקת לכם, חובבי הטיולים: טיולי שטח ייחודיים עם חברת  ג'יפ טריפ' בחד נס, המאפשרת להרכיב תכנית טיולים מודולארית, להוסיף או לגרוע שעת כרצונכם, ליהנות מסיור בעמק הבטחה, ליהנות מנסיעה לילית לאור הזרקורים, בין נופים ובעלי חיים, ו – בהתאם לרצונכם – שילוב של ארוחות שטח, הכנת תה או קפה, בישולים בשדה. הג'יפים הפתוחים מאפשרים ליהנות באופן ישיר ובלתי אמצעי עם הטבע, על נופיו, רוחותיו, ריחותיו, פריחותיו, וכל יופיו המרהיב.


לפני הכניסה אל אחד מהצימרים היוקרתיים ביישוב חד נס, בהפוגות שבין השהייה בהם ובדרך הביתה, לאחר עזיבתם, אין יפים וקסומים מנופי הגולן המצויים – חלקם במרחק הליכה – בקרבת היישוב התיירותי הזה, שרבים יחתמו על ההגדרה, שאם רמת הגולן כולה היא הקצפת של התיירות בישראל – חד נס הוא  הדובדבן המונח עליה. תבלו, חברות וחברים ( עם הילדים או בלעדיהם)

לאתר