מסעדות ברמת הגולן
מושבוצ - טל. 04-6795095
 | 
מושבוצ

 

מאז הקמתה, מבקריה הרבים של מסעדת מושבוצ ברמות, לא חדלים לגמור עליה את ההלל. אולי זה בזכות הנו, המדהים לכנרת ולהרי הגליל, הנשקף מחלונותיה, אולי זו האווירה הבלתי מכופתרת, שבזכותה מושבוצ היא נקודת מפגש הן לחבר'ה צעירים מהגולן והן לאוהבי האוכל המשובח. ואולי זו הפשטות הזו שהביאה את ארז, שף המסעדה וצוותו, לקרוא למסעדה "מושבוצ", על שם תפיסת היישוב הראשונה של מתיישבי רמת הגולן, אשר גרו בצריפים ורצו להיות קיבוץ, אבל "לחיות כמו במושב"...

ראשיתה של מסעדת מושבוצ בפאב המיתולוגי של איסטון במושב מעלה גמלא הסמוך לרמות שהיה מהמוסדות הוותיקים והמוכרים ביותר בגולן.

מסעדת מושבוצ של היום שומרת על רוח הפאב המקורית ועל האווירה החברית המיוחדת שאפיינה אותו בכל שנותיו.

מטבח מסעדת מושבוצ מציג גם הוא את הפשטות הגולנית. לא סתם אומר המוטו של המסעדה "פשוט אוכל טוב". השף ארז וצוות הטבחים המשקיענים, יצרו במסעדה קו קולינארי מרגש, שנטוע עמוק באדמת הבזלת השחורה והטובה, בערכי ההתיישבות החקלאות וההגשמה. במסעדת מושבוצ תיהנו ממנות פתיחה מרהיבות, מסלטים ומטבלים מקוריים, ממיטב הבשרים על טהרת עדרי הבקר והצאן מהגולן, יינות בוטיק, בירות איכותיות מהחבית וקינוחים מלהיבים הזוכים לתשואות רבות מפי הסועדים.

במסעדה נערכות סדנאות בישול מגוונות, סדנאות יין וקונדיטוריה, בהנחייתם של השף ארז, שף מסעדת מושבוצ, קונדיטורים בכירים ומומחי יין.

"מושבוצ", אומרים אוהבי הרבים, ", היא חלום שהתגשם, היא מקום שבו אפשר להיפגש עם החבר'ה, להתעדכן, לקבל חיבוק, לחגוג ימי הולדת, ליהנות מערב זוגי רומנטי על כוס יין משובח וארוחה טובה מול הנוף". מסעדת שף שבה השף הוא קודם כל בנאדם וחבר ורק אחר כך שף מוכשר בטירוף.

מושבוצ ברמות.פשוט אוכל טוב. פשוט מקום מקסים.