מסעדות ברמת הגולן
יעלי - קפה מסעדה חלבית - טל. 04-6821855 , 052-8348302
יעלי

 

"תחשוב טוב, יהיה טוב, תאמין בעצמך". המשפט היפה הזה, הלקוח משירו של הזמר אורי דוידי, תלוי בפתחו של יעלי, בית קפה ומסעדה חלבית כשרה בכפר האמנים הציורי שבמושב אניעם ברמת הגולן. יעל, בעלת המקום ותושבת הגולן, הקימה ועיצבה מקום שהוא הרבה מעבר לבית קפה. יעלי, היא חשבה והגתה, יהיה קודם כל בית שכיף להיפגש בו. מקום שכולם מכירים בו את כולם, הבריסטה, האיש שעל הכנת הקפה יודע כבר איך כל לקוח אוהב את הקפה שלו והשף כבר שוקד על המנה האהובה עליו, שתוגש אליו יפה ומעוצבת.

ובאמת, הקסם פעל כבר מרגע פתיחת הדלתות בפעם הראשונה. יעלי הוא "בית הקפה השכונתי" אם תרצו, מקום בו אפשר להיפגש עם החברים, לבלות ערב רומנטי בשניים ואפילו לערוך במקום פגישות וישיבות עסקים.

ביעלי בית קפה ומסעדה חלבית תיהנו מקפה משובח שנבחר בקפידה ומוגש בהמון אהבה, ארוחות בוקר עשירות ביד גולנית רחבה, פיצות עשירות, טוסטים מושקעים, מרקי הבית, קדירות פויקה, סלטים וקינוחים כגון ופל בלגי עשיר, עוגות וגלידות.

בחלל בית הקפה ועל המרפסת החיצונית, ישנם כשמונים מקומות ישיבה ואת הקירות מעטרים תמונות נוף יפהפיות מהגולן, פרי מצלמתו של הצלם ברוך הכישרון והנשמה, גלעד פלאי, איש מושב קשת.

יעלי בית קפה ומסעדה חלבית בכפר האמנים באניעם. כשר למהדרין. נגישות לנכים.