מסעדות ברמת הגולן
סוזנה ביסטרו בר - טל. 04-6999855 , 052-6929815
סוזנה ביסטרו בר

 

מסעדת סוזנה ביסטרו בר היתה מחלוצות כפר האמנים שבמושב אניעם. וכחלוצה היא אמנם לא ייבשה ביצות, אבל בהחלט הניחה יסודות איתנים באדמת הבזלת, לחוויה קולינארית ייחודית ולגישת אירוח תיירותי מן המעלה הראשונה.

עבור תושבי רמת הגולן, סוזנה ביסטרו בר היא לא רק מסעדה. נכון, מגישים בה אוכל משובח וטעים טעים, אבל מה שמיוחד בה זה שכולם מכירים בה את כולם וכשנפגשים בסוזנה ביסטרו בר, המפגש עולה לגבהים של עונג. טפיחות הכתף,"האהלן" הנצחי וההתעדכנות במה חדש ומה עם המטע החדש ואיך הולך עם הפרחים לייצוא וכמה עגלות ועגלים חדשים נולדו בעדר הבקר.

אל שולחנות העץ הכבדים, הערוכים בטוב טעם מוגש בראש ובראשונה יין ממבחר היינות המשובחים. המפגש נפתח בקול היחלצות הפקק מהבקבוק ובצלילי היין הנמזג לכוסות ובאמירת הלחיים, תוך השקת כוסות הזכוכית גבוהי הצוואר. סוזנה ביסטרו בר היא קודם כל בית חם אוהב ומזמין לאורחיה.

בתפריטה של סוזנה הנשען על מיטב חומרי הגלם הטריים והמשובחים ביותר ועל דמיונו של השף, תמצאו מנות פתיחה עשירות לפתיחת החגיגה, סלטים טריים ומטבלים לצד פוקאצ'ות לוהטות וריחניות ולחמי הבית ולאחריהן זורמות אל השולחן חגיגת בשרים בניחוח דרום אמריקאי, גם הבירות זורמות היישר מהחבית ומקפיצות עוד יותר את מצב הרוח. במסעדת סוזנה ביסטרו בר גם ילדים הם אורחים שיש להתחשב בהם ולפיכך נבנה במסעדה תפריט ילדודס עשיר, טעים ובריא, בטעמים שילדים אוהבים.

תוך כדי ההתענגות על כל ביס, נודדות העיניים אל קירות המסעדה שאותן מפארות תערוכות מתחלפות של מיטב אמני הגולן. אגב, גם את מבנה מסעדת סוזנה ביסטרו בר עיצבו אמני הכפר, כך שלצד הגסטרונומי נוסף צד אומנותי מרשים ומרגש.

במסעדת סוזנה מזמינים קבוצות לארוחה הכוללת את מיטב מנות המסעדה. בקיץ מארחת מסעדת סוזנה ביסטרו בר באניעם עד 150 סועדים, בחלל המסעדה, על המרפסת הגדולה והמרווחת ובקומת הגלריה. בחורף מכילה המסעדה עד 100 סועדים.

שירות אדיב, יחס אישי חוויה קולינארית מרגשת. מסעדת סוזנה ביסטרו בר בכפר האמנים במושב אניעם.