אטרקציות בחד נס והסביבה
סוף הדרך - טל. 053-7933076
סוף הדרך

 

אמרתם סוף הדרך באבני אית"ן שבדרומה של רמת הגולן, אמרתם חוויה. אמרתם סוף הדרך, אמרתם חברים ואקשן וטבע ובעלי חיים. אמרתם סוף הדרך, אמרתם הכול. חברת סוף הדרך בהנהלתו של שי כלאף, מדריך טיולים ומורה דרך עתיר ידע וניסיון, היא מחברות טיולי השטח הוותיקות בצפון והמגוונת ביותר שבהן.

צוות סוף הדרך מחכה לכם עם סל ענק של חוויות טבע ואקשן בנופיה המדהימים של רמת הגולן והכנרת.

בואו להכיר את נפלאות הטבע בדרך הכי מרתקת והכי מלהיבה שיש. בואו להוכיח לכולם שטבע ואקשן הולכים מצוין ביחד ושאין כיף גדול יותר מאשר לטייל בשטח ברכבי שטח עתירי ביצועים.

אז אילו אטרקציות ממתינות לכם בחברת סוף הדרך ?

טיולי טרקטורונים ותומקרים בנהיגה עצמית לבעלי רישיונות נהיגה בתוקף ולנוסעים נלווים, טיולי ג'יפים, טיולי אופניים, טיולי עששיות בלילות ירח מרגשים, מסלולי טיולים רגליים מודרכים, הפקה וארגון של ימי כיף וגיבוש לקבוצות ולארגונים, ארוחות ברביקיו בשטח, סדנאות ופעילויות והמון כיף, צחוקים ומצב רוח מרומם.

עם סוף הדרך אתם לא באים סתם לטייל ויהיה מה שיהיה. המוטו העומד מאחורי חברת סוף הדרך הוא שכל טיול חייב להיות מתוכנן היטב ומתואם עם הלקוחות ובהתאם להרכבי המטיילים ולתחומי העניין שלהם. חברת סוף הדרך מתכננת, מארגנת ומובילה את הטיול, מ – א' ועד ת' להנאתם של המטיילים, תוך שימת דגש על בטיחות ושמירה על ערכי הטבע.

טבע סוף הדרך, נחלים, רכסים, סבכי צמחייה, נתיבי מורשת קרב והתיישבות, תצפיות על בעלי חיים, היסטוריה. הכול כאן והכול עם החברה הטובה ביותר והמדריכים הטובים ביותר.

לחברת סוף הדרך מחלקה מיוחדת המתמחה בארגון ובהפקה של ימי כיף וגיבוש, סדנאות צוותי עבודה ומנהלים.

אז בפעם הבאה שתרצו לטייל, תגידו סוף הדרך באבני אית"ן. זו ההנאה מובילה אתכם.