אטרקציות בחד נס והסביבה
רוכבי הירדן - טל. 052-3736735
רוכבי הירדן

מהי הדרך הכי טבעית והכי אמיתית להתחבר לטבע ?

כיצד נהנים מאקשן נטול רעש מנועים ?

עולים צפונה אל היישוב התיירותי חד נס שבמזרח הגולן, בין הירדן ההררי לפתחת הכנרת, שם מחכים לכם הסוסים השקטים והמאולפים של רוכבי הירדן, עם צוות המדריכים המנוסה שיפיק עבורכם זר של חוויות.

רוכבי הירדן היא חברה שחיה, נושמת ואוכלת טבע, יודעת להתחבר אליו ולהעניק לו את הכבוד הראוי לו. עם רוכבי הירדן תכירו מסלולי טיול קסומים שתוכננו במיוחד עבורכם. ערוצו העצום של הירדן ההררי, נתיבי הבזלת, המעיינות, לגונות הבטיחה והמג'רסה וכמובן חופיה היפים של הכנרת.

טיולי רוכבי הירדן מתאימים לזוגות, למשפחות ולקבוצות ולמי שקצת חושש נאמר, שאין צורך בניסיון קודם ברכיבה על סוסים. צוות רוכבי הירדן יתאימו אישית את הסוס לרוכב ועד סוף הטיול תהיו אתם והסוסים, חברים טובים.

יש משהו מרגש בטיול בטבע על גב סוס. תחושת חופש משכרת, תצפית גבוהה וקלילות של דהרה.

במהלך הטיול נעלה יחדיו ברכיבה אל נקודות תצפית מרשימות על הנוף ונשמע הסברים וסיפורים מעניינים. נדליק בצוותא מדורה קטנה ונבשל בה קפה ריחני או תה עם צמחי תבלין הגדלים פרא בשטח.

לזוגות המחפשים חוויה רומנטית מיוחדת במינה מציעים טיולי סוסים רוכבי הירדן טיולי רכיבה רומנטיים, הכוללים עצירה לארוחה זוגית בפינת חמד בטבע ולקבוצות ניתן לשלב בטיולי הרכיבה גם עיסויים וטיפולי ספא קסומים בשטח, מידי מטפלים מקצועיים ומנוסים.

בניגוד לטיולי ג'יפים, טרקטורונים או ריינג'רים, אין תחליף לשקט המדהים האופייני לטיול סוסים. אין רעש, אין עשן, אין זיהום אוויר. זה רק אתם, הסוסים והטבע. הם מכירים את הדרך, אתם לומדים להכיר אותם ודרכם גם את המסלול ואת פינות החמד הפזורות לאורכו.

אפשר לטייל ברגוע ואפשר, עם קצת אושר ואישור מהמדריך, גם לדהור קצת ולהגביר את זרימת האדרנלין, להרים את מפלס ההתרגשות.

עם רוכבי הירדן מחכה לכם מפגש מיוחד עם בעלי חיים מופלאים, ידידותיים וקשובים וטיול בחבל ארץ יפהפה שאין עוד כמוהו.

רוכבי הירדן בחד נס. הכי טבעי שיש.