אטרקציות בחד נס והסביבה
דרכים בגולן - טיולי אופניים - טל. 057-4980017
דרכים בגולן - טיולי אופניים

אין כמו השילוב האולטימטיבי בין טיול בטבע לשיפור הכושר הגופני. איך עושים את זה ?, פשוט מאוד, רוכבים על אופניים בטבע. איפה ? באזור הירדן ההררי ושמורת הבטיחה. עם מי ?, דרכים בגולן כמובן, חברת טיולי אופניים ביישוב התיירותי חד נס שעל מורדותיו המזרחיים של הגולן.

לדרכים בגולן מסלולי רכיבה אטרקטיביים בנופים עוצרי נשימה, שבילי שטח נוחים לרכיבה, נחלים וסבכי צמחייה ירוקה. הטיולים מיועדים לרוכבים בכל הגילאים ובכל רמות הרכיבה. ליחידים, לזוגות, למשפחות ולקבוצות. זירת ההתרחשות, הירדן ההררי ושמורת הבטיחה, הזמן, איזה עונה שתבחרו ובאיזה יום שתרצו, הדרך, קלה, נוחה ולפעמים זוויתית ומאתגרת.

דרכים בגולן מזמינה אתכם לטיולי אופניים מודרכים, או לשכור זוגות אופני שטח מקצועיים לרכיבה עצמית. במקום גם שירות תיקונים מקצועי לאופניים.

אז טבע יש לנו, נוף מקסים, אווירה טובה, מצב רוח מרומם, אופניים מתוחזקות היטב. מה עוד צריך ?, תדריך מפורט על המסלול, דגשים לרכיבה בטוחה, מים, קסדה וקדימה לדרך, או בעצם, לדרכים בגולן.

סיימתם לעקוף אות כולם ואתם רעבים לאתגרים חדשים ?, נראה אתכם מדוושים אל הניצחון במסלול קארטינג פדאלים. ההבדל האולטימטיבי, בין פדאל לפדלאה !. ניצחתם גם בקארטינג ?, אתם אלופים אמיתיים.

דרכים בגולן. מטיילים בכושר בדרך אל האושר...